z
a
s
Berussa Eşarp
Doğanın en canlı renkleriyle oluşturduğumuz ve yepyeni bir mevsimde de şıklığınızın vazgeçilmezi olacak Berussa Eşarp 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyoruz.
Berussa Eşarp
'Her mevsim yeni bir yolculuktur.' Temasına sahip çıkan Berussa Eşarp özgün desenleri bir araya getirdiği 2013 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu ile  kadınını bu şık yolculukta yalnız bırakmıyor. 
Duyurular
Ziyaretci Defteri
Ziyaretci defterimiz aktif duruma gelmistir. Ust tarafta bulunan kutuc...
» Devamı


 
BERUSSA EŞARP

Eşarp almak isteyen kişiler için gerçekten çok uygun eşarp modelleri ve çeşitleri sitemizde mevcuttur. Eşarp satın almak isteyen kişilerin mutlaka sitemizi bir gezmesi gerekir. Sizde eşarp almak için size özel seçmiş olduğumuz moda eşarplar ve birçok markanın özel ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Şimdiden en güzel eşarpları bulmanız ve güzel bir alışveriş yapmanız dileğiyle. Yeni moda ve yeni sezon olan 2013 kışlık ipek BERUSSA EŞARP tesettürün zirvesinde yerini almış bulunmaktadır. Kapalı bayanların ve genç kızların yeni sezonda BERUSSA EŞARP  ile şık ve güzel bir görünüm elde edecekler.

2013 BERUSSA EŞARP  fiyatları  eşarp modellerinin çeşitlerine ve eşarp türlerine göre değişmektedir. Yazlık ve kışlık eşarp modelleri deniz kenarında veya bir gece yemeğinde takılabilecek eşarpla birlikte abiyenin üstüne veya haşama nın üzerine tekbir eşarp modelleri ile kendinizi renklendirecek siniz. Yeni sezon BERUSSA EŞARP  modelleri ve en son çıkan  eşarplar sezon sonu moda eşarplarına göre daha canlı renkleri mevcut... En son  eşarp modelleri genç ve güzel görünüm elde etmek isteyen ve değişik bağlama yöntemleri ile kendinizi şık ve güzel görünüm elde etmenize yarayacaktır. Yeni çıkan tekbir eşarp modası tabi ki bu yılın yeni moda  eşarp modelleri ne göre daha görsel bir şekillerdedir. BERUSSA EŞARP çeşitleri olarak BERUSSA EŞARP  resimleri sunan sitemizde takip edebileceğiniz eşarp modası ve eşarp türlerini de bulabileceksiniz.

Berussa Rayon Eşarp 0005 (Tükendi)

Berussa Rayon Eşarp 0017 (Tükendi)

Şal 0002

Orkide Ajans

Bugün:12 

Tekil:2003 

Aylık:312  

Toplam Ziyaret:12990